PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33396}

Ballistic

Ballistic: Ecks vs. Sever
5,1 6 657
ocen
5,1 10 1 6657
Ballistic
powrót do forum filmu Ballistic

Idiotic

ocenił(a) film na 1

Już zanim obejrzałem film wiedziałem, że to nieziemski crap (104 negatywne komentarze na Rotten Tomatoes na…104!!), ale dobrze czasem obejrzeć zły film, co by później mieć świadomość, że w przypadku tych „niedoskonałych lepszych” może być znacznie gorzej.

Jeden wielki spektakl absurdu, kiczu, chaosu i ekstremalnej głupoty. Jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałem !!
Już nawet kino sensacyjne klasy B czy C kręcone za mizerne pieniądze („Ballistic kosztował, o Jeeeezu, 70 milionów zielonych) potrafi mieć w sobie więcej życia i inwencji, nawet tej chaotycznej (reżyser nadal sobie od nazwiska ksywkę „Chaos” – to wiele wyjaśnia).

Tylko dla widzów, którzy chcą się przekonać czym jest NAPRAWDĘ zły film !!

Moja ocena - 1/10

użytkownik usunięty
Grifter

plus mój pozytywny, film mi się podobał, nie rozumiem czego tak nisko oceniacie, ja sama dałam dobry i nie żałuję. Sam tytuł przecież wskazuje, o czym film będzie!! Świetna muzyka, sztuki walki. Przecież właśnie tego się po tym mo.żna było spodziewać, prawdA?!

ocenił(a) film na 1

Tytuł wskazuje o czym film będzie, niestety nie pokazał jaki będzie...

ocenił(a) film na 3

Za Wikipedią: Balistyka (słowo pochodzące z języka greckiego), to nauka, zapoczątkowana w średniowieczu, o miotaniu i ruchu pocisków oraz rakiet. I już wiesz "o co kaman"?
Sztuki walki? - Nie rozśmieszaj mnie, Lucy Liu (chociaż Chinka i podoba mi się jako kobieta) tyle wie o sztukach walki co mrówka o drugiej stronie Księżyca.

geralt_z

W pełni popieram treść, aczkolwiek w moim odczuciu film był niezły (akurat mocno mi się nudziło) więc według filmweb'owej skali ocen ocena razy dwa ;-)
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones