PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33396}

Ballistic

Ballistic: Ecks vs. Sever
5,1 6 659
ocen
5,1 10 1 6659
Ballistic
powrót do forum filmu Ballistic

żeby było śmieszniej gra na Gameboya, która doczekała się kontynuacji <loL> :D

Co się dzieje gdy spotyka się dwóch agentów, hmmm to oczywiste że robią rozpierduchę. Gdyby tak każdy agent miał to w mieście byłaby imitacja centrum Kabulu.
Ponieważ Sever wydalili już ze stadionu dziesięciolecia to sie wkrzuyła, że efektem było strzelanie w centrum handlowym z uzi, a policja w odpowiedzi postanowiła walić na oślep ze snajperki, przecież to norma, funkcjonariusz wpisał kod infinity ammo i ma nie ograniczony zasób w karabinku snajperskim, nie musi nawet zmieniać magazynków.
To co najmniej oczywiste, że gdy ktoś strzela do nas to należy robić gwiazdy, bądź salta w celu zmylenia przeciwnika, by potem gdy policja będzie zachwycona naszymi akrobacjami i będzie chciała rzucić monety do kapelusza, wsadzić każdemu patyk w oko, wsiąść do ich wozu i nie odjechać, bo to byłoby za łatwe, należy postrzelać z jakiegoś CKMu do wszystkiego dookoła, a potem uciec na piechotę, tak:D. To nic, że niewinni są dookoła i mogą zginąć, niech też robią salta!!! Ale Banderas zjawia się w samą porę z remingtonem, nikomu nie przeszkadza, że jest ubrany po cywilnemu i biega z giwerą. A gdy widzi uciekającą Liu, wpada na doskonały pomysł, żeby nie strzelać do auta tylko rzucić się na szybe, dzięki czemu może odbić się pokaleczony od pędzącego auta dalej i ogarnąć akcje z innej perspektyw.

Ale Lucy wpada na jeszcze lepszy pomysł, ze uciekanie autem to zły plan i poturbowany banderas może ją ścigać i postanawia uciekać po dachach. Na górze już przypomina sobie, że nie jest spider-manem, a jedyne ostatnio co miała białego strzelającego to w nocy chińskiego przyjaciela i niestety mimo iż połkneła teraz nie mogła stworzyć z tego sieci, peleryne zostawiła w centrum handlowym i nie może skakać po blokach, więc dogania ja Banderas. Policja w trosce o niego chce ich usunąć z dachu (nie wiedzieć czemu) czego efektem jest strzelanie do obojga co jest także oczywiste. I kiedy wszystko osiąga zenitu, wszyzscy się rozchodzą, a banderas idzie do domu zapalić fajke w fotelu. Brakowało słów "bo to zła kobieta byłą"


plus to spadający policjant na auto i kamera która leci za nim:D
Daje mu 5, bo śmieszny:D

Redgard

znalazłem plus:D to muza :D tak, niektóre kawałki są w Gran turismo4 tak jak ten podczas pościgu, który jak na ironie nie ma dynamiki. Chinka po to żeby powiedzieć Banderasowi "szukasz żony? Gent ją ma" zrobiła

- wysadziłą w powietrze konwój z antoniem/jeremiaszem
- dla pewności walnełą drugą rakietą dla pewności w wóz z antoniem.
- zablokowała autostrade i rozwaliła pół drogi
- zwinełą motocykl
- jeszcze jeden motocyklista sie wywalił, żeby banderas miał motor
- antionia znalazł w tym czasie obok sie granatnika
- chinka zaczela uciekac banderasowi na motorze, jednak troszke jeszcze do niego postrzelała.
- po drodze w tej pukawki rozwlaiła z 5 aut. A w tym pare radiowozów, fbi i uciekała przed banderasem.
- udało jej się wysadzić karoserie auto na wysypisku. nie wiem jak wysadziła blache w powietrze z tkaim impetem ale ok.
- rozwaliła kolejne auto, żeby banderas spadł z motoru i się poturbował.
- wtedy rpzyłożyła mu pistolet do łba i powiedziała

"szukasz żony? Gent ją ma" i sobie poszła. KONIEC. Musze przyznać, że nieźle. Ciekawe jakby chciała mu powiedzieć kilka złożonych zdań, czy zrobiła by większą rozpierduche,albo naprzykład czy czołg by wzieła, albo f16 albo raptora i potem piwedziała "zrobiłąm obiad" :D

Redgard

Hej. Przypomniałem sobie o tym gniocie i chciałem go trochę obsmarować, ale widzę, że są tutaj lepsi ode mnie :-))) Brawo. Pzdr.

Swanty

spoko dzięki:) Miałem taką wenę:D Im głupszy film tym lepsze są recenzje:D

Redgard

dzisiaj znowu jest. Ostrzegam, że na trzeźwo filmu można nie zrozumieć:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones